logo dark Bobby Burger
Otwarcie pierwszego lokalu Bobby Burger w Lublinie

Otwarcie pierwszego lokalu Bobby Burger w Lublinie

Na kulinarnej mapie Lublina pojawił się nowy lokal. Dotarła tu największa polska sieć burgerowni, która 23 sierpnia […]

Na kulinarnej mapie Lublina pojawił się nowy lokal. Dotarła tu największa polska sieć burgerowni, która 23 sierpnia oficjalnie otworzyła się dla mieszkańców poszukujących ciekawego miejsca na popołudniowy obiad czy wieczorny wypad na miasto ze znajomymi. Lokal sieci Bobby Burger, bo o niej mowa, działa przy ul. Krakowskie Przedmieście 9.

Ta pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni ma już 36 lokali w dużych polskich miastach i jeden punkt sezonowy nad morzem. Po podbiciu gastronomicznych serc 15 miast, takich jak m.in. Warszawa, Olsztyn, Poznań, Łódź czy Wrocław, przyszedł w końcu czas na Lublin. To premiera Bobby Burgera w Lubelskiem.

Nie tylko kultowe burgery 100 proc. wołowina  

Nowy lokal znajduje się przy ul. Krakowskie Przedmieście 9, a elementy jego wnętrza nawiązują do naszego regionu.  ? Mimo że jesteśmy siecią ogólnopolską to zależało nam na tym, by lubelski lokal był przyjazny i związany z regionem, w którym się znajduje. Stąd pomysł z neonami zawieszonymi na ścianach, które nawiązują do lokalnej gwary –  mówi Maciej Sobolewski z Bobby Burger. Poza flagowymi burgerami 100 proc. wołowina, można znaleźć w nim też burgery wegetariańskie. ? Wiemy, że mieszkańcy dużych miast burgerownie postrzegają w kategoriach modnych miejsc, w których chętnie i często umawiają się ze znajomymi i spędzają w nich czas. Liczymy, że tak samo będzie w przypadku Lublina ? dodaje Maciej Sobolewski. ? W kontekście tych informacji nie mogliśmy pominąć osób, które mięsa nie jedzą lub akurat nie mają na nie ochoty. Dlatego do oferty wprowadziliśmy aż 4 burgery wegetariańskie. Co istotne, mamy też bułkę bezglutenową. Nie jest ona w żadnym burgerze domyślnie, ale każdego z nich można dowolnie modyfikować. Dodawać lub zmieniać: bułki, sery, sosy, kotlety –  dodaje Maciej Sobolewski.

W lubelskim Bobby Burgerze znajdziemy również burgery sezonowe oraz jedne z najlepszych lodów na świecie. ? Poza stałą ofertą, dostępną we wszystkich naszych lokalach bez względu na porę roku, do naszego menu regularnie wprowadzamy burgery i inne pozycje sezonowe. Obecnie są to dwa burgery: Copacabana i Taekwondo z autorskimi sosami, które do końca wakacji dostępne są w ramach naszego menu sezonowego oraz słynne lody Ben&Jerry’s. Z kolei 1 września wprowadzamy nowe menu sezonowe, choć już teraz mogę zdradzić, że na prawdziwych głodomorów będzie czekał tam burger Godzilla ? z potrójną wołowiną, potrójnym serem i potrójnym boczkiem. Sezonowe zmiany menu oparte są m.in. na wynikach badań konsumenckich, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że jest to odpowiedź na oczekiwania naszych klientów ? podsumowuje Maciej Sobolewski z Bobby Burger.

 

Więcej możecie przeczytać na http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,23865026,nowa-burgerownia-przy-deptaku-wlasciciele-chca-by-stala-sie.html