logo dark Bobby Burger
Nowy Lokal w Warszawie

Nowy Lokal w Warszawie

Na mapie Warszawy Bobby Burger otwiera flagowy lokal przy ulicy Puławskiej, gdzie będzie można obserwować jak powstają […]

Na mapie Warszawy Bobby Burger otwiera flagowy lokal przy ulicy Puławskiej, gdzie będzie można obserwować jak powstają burgery. Na widoku został ustawiony specjalny grill, który przyjmie kształt znaku Yin Yang, co swoją symboliką będzie współgrać z nową kartą. Wołowina i warzywa będą smażone na oddzielonych od siebie częściach. Całość przyjmie formę live cookingu. Wszystko po to, aby zapewnić zwolennikom kuchni bezmięsnej gwarancję czystości dań.

„Lokal przy ulicy Puławskiej w Warszawie to także jeden z kroków we wprowadzaniu zmian. Tworzymy nowy standard restauracji Bobby Burger i będziemy dążyć, aby w każdym mieście i w każdym lokalu był on taki sam. Doznania smakowe w połączeniu z możliwością obserwowania jak powstaje nasz posiłek od początku do końca ? to dodatkowy bodziec, który gwarantuje niezapomnianą ucztę” –  zaznacza Bogumił Jankiewicz – właściciel sieci Bobby Burger.