Franczyza

Franczyza

Dołącz do 21 franczyzobiorców i zostań częścią marki, której zaufały już miliony klientów. Dofinansowanie do 100 000 zł dla nowego franczyzobiorcy. Pełna stopa zwrotu z inwestycji nawet po pierwszym roku.

Przejrzyste warunki współpracy i partnerska atmosfera w relacjach biznesowych są dla mnie kluczowe. Dziś prowadzę dwa lokale franczyzowe Bobby Burger i myślę że na tym nie poprzestanę.

Maciej Rakowski, Franczyzobiorca z Łodzi

Atutem sieci Bobby Burger jest centralna logistyka, co zdecydowanie upraszcza codzienne funkcjonowanie lokalu. To oszczędność mojego czasu i pieniędzy.

Krzysztof Dolata, Franczyzobiorca ze Szczecin

Dzięki wsparciu finansowemu mojej inwestycji przez sieć Bobby Burger otworzyłam pierwszą burgerownię Bobby Burger  w Zielonej Górze.

Aleksandra Ochryniak, Franczyzobiorca z Zielonej Góry

O nas

Bobby Burger to pierwsza i największa polska sieć burgerowni. Marka, która w zaledwie 7 lat istnienia rozwinęła się z jednego food trucka do 43 lokali znajdujących się w dużych miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, czy Wrocławiu. Obecnie pod logo Bobby Burger funkcjonuje 14 lokali własnościowych i 29 franczyzowych, ale na tym nie poprzestajemy – już niedługo kolejne otwarcia!

Na przestrzeni lat stworzyliśmy zespół, który w trosce o naszych klientów udoskonala nieustannie nasze produkty, procedury i metody działania. Każdy nowy lokal stanowi rezultat intensywnej pracy wielu osób, które wzajemnie się uzupełniają. A to dlatego, że wszyscy mamy jeden cel – tworzyć miejsca, które oferują nie tylko najwyższej jakości burgery, ale także przestrzeń do wspólnego spędzania czasu ze znajomymi czy rodziną.

1226
bobby burger bydgoszcz noc

W ramach współpracy oferujemy

 • Prawo do działania pod marką Bobby Burger.
 • Wsparcie operacyjne na każdym etapie inwestycji, przed i po otwarciu lokalu.
 • Wskazania, w jaki sposób optymalnie zarządzać placówką gastronomiczną.
 • Szkolenia dla franczyzobiorcy i jego kadry pracowniczej w oparciu o standardy kompetencyjne Bobby Burger.
 • Dostęp do sprawdzonych źródeł zaopatrzenia podlegających stałej kontroli jakości.
 • Udział w ogólnopolskich akcjach marketingowych.
 • Dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego.

Szczegóły współpracy

Kwota inwestycji potrzebna do otwarcia lokalu Bobby Burger uzależniona jest od stanu technicznego i wielkości lokalu. Gotowy lokal po innej gastronomii to inwestycja już od 50 tys. zł, a nowy lokal, to inwestycja od 200 tys. zł. Opłata licencyjna to jednorazowy koszt w wysokości 19 900 zł netto. W jej skład wchodzi projekt architektoniczny, pakiet szkoleń (w tym dostęp do platformy e-learning), doradztwo techniczne, system sprzedażowy. W przypadku systemu kontenerowego Bobby Burger Smart Cube opłata licencyjna to 9 900 zł netto. Po otwarciu lokalu stała opłata franczyzowa to 8% od miesięcznego obrotu netto. Uwaga: W nowym modelu współpracy franczyzowej, w zależności od nakładów inwestycyjnych Franczyzobiorcy, Bobby Burger partycypuje w poniesionych kosztach nawet do 100 tys. zł!

W ramach współpracy oczekujemy

 • Posiadanie kapitału do zainwestowania (kwota inwestycji potrzebna do otwarcia lokalu Bobby Burger uzależniona jest od stanu technicznego i wielkości lokalu).
 • Posiadanie lub bycie w stanie pozyskać lokal odpowiedni pod działalność gastronomiczną (sugerowana wielkość lokalu w dużych miastach to od 100-140m kw., w mniejszych miastach od 80m kw.).
 • Stosowanie określonych produktów żywnościowych i napoi.
 • Przestrzeganie ustalonych receptur.
 • Stosowanie określonych procedur produkcji i kontroli oraz zasad prowadzenia rachunkowości.

Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 570994166 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. Business Development Manager marki Bobby Burger – Michał Reczyński udzieli Ci wszystkich informacji na temat franczyzy Bobby Burger.

Możesz także skontaktować się e-mailem: franczyza@bobbyburger.pl