logo dark Bobby Burger
Ekspansja kolejnych miast

Ekspansja kolejnych miast

Nie zwalniamy nawet na chwilę! W ciągu ostatnich kilku miesięcy podbiliśmy kulinarne serca kolejnych miast oraz otworzyliśmy […]

Nie zwalniamy nawet na chwilę! W ciągu ostatnich kilku miesięcy podbiliśmy kulinarne serca kolejnych miast oraz otworzyliśmy nowe lokale tam, gdzie Bobby jest już dobrze znany.

Tak więc mieszkańcy Kielc mogą wpaść na nasze kultowe burgery do lokalu, który znajduje się na Rynku 7 lub zamówić je do dowolnego, wskazanego przez siebie miejsca. Z kolei mieszkańcy Gdańska mogą już świętować nasz powrót do tego miasta. Tym razem znajdziecie nas w Galerii Madison, na malowniczym Starym Mieście.

Halo, a jest tu ktoś z Poznania? A może ktoś z Was się tam wybiera? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie do naszego nowego lokalu w galerii Avenida, połączonej z dworcem kolejowym i autobusowym.

A na deser Szczecin. Właściwie na lunch, obiad i wieczorny wypad ze znajomymi, bo zwiększyliśmy swoje zasięgi pojawiając się na prawobrzeżu i bezrzeczu.

Nie zapominamy jednak o korzeniach – Warszawo, to przecież tutaj wszystko się zaczęło. Burgerownia na pływającej platformie WIR to nasz pierwszy lokal w tego typu miejscu – ale na pewno nie ostatni! Do tego dochodzi lokal w strefie gastronomicznej nowo otwartej, największej w stolicy Galerii Młociny, w której można nie tylko dobrze zjeść, ale też odpocząć od zakupowych szaleństw. Nasz trzeci nowy lokal w tym mieście znajdziecie przy ul. Cybernetyki, na warszawskim Mordorze.