logo dark Bobby Burger
Bobby Burger w Częstochowie

Bobby Burger w Częstochowie

Polska sieć burgerowni Bobby Burger rośnie w siłę. W tym roku otworzyliśmy już 5 lokali – po […]

Polska sieć burgerowni Bobby Burger rośnie w siłę. W tym roku otworzyliśmy już 5 lokali – po Poznaniu, Kołobrzegu, Zielonej Górze i Lublinie, przyszedł czas na Częstochowę. W drugiej połowie listopada wystartowaliśmy w tym mieście. To oznacza, że pod naszym szyldem śmiga  już 38 lokali w 17 miastach Polski.

Rozwijamy się szybko i intensywnie, a mimo tego ciągle nam mało. Chcielibyśmy być z Wami w całej Polsce. Obecnie nasze lokale znajdziecie m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Kołobrzegu, Sopocie, Lublinie, Olsztynie czy Łodzi. Od piątku 17 listopada także częstochowianie i licznie odwiedzający to miasto turyści mogą zajadać się naszymi burgerami. Nowy lokal o powierzchni 130 mkw. znajduje się na drugim poziomie Galerii Jurajskiej, niedaleko kina Cinema City.

Galeria Jurajska w Częstochowie to największe i chętnie odwiedzane centrum handlowe. To nie tylko miejsce na zakupy, ale także miejsce spotkań i relaksu, m.in. w kinie czy w przynależących do galerii, niedawno zrewitalizowanych bulwarach Warty. W podobnych kategoriach mieszkańcy dużych aglomeracji postrzegają również burgerownie: chętnie umawiają się w nich ze znajomymi, gdzie oprócz jedzenia miło spędzają czas. Liczymy, że tak samo będzie w przypadku Częstochowy ? mówi Maciej Sobolewski, marketing manager sieci Bobby Burger. ? Do tej pory w Galerii Jurajskiej nie było prawdziwej burgerowni, serwującej zarówno opcje mięsne, jak i wegetariańskie. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo tego, że burger zazwyczaj kojarzy się z mięsem to z myślą o osobach, które mięsa nie jedzą lub akurat nie mają na nie ochoty, przygotowaliśmy 4 burgery wegetariańskie ? dodaje Maciej Sobolewski.

W lokalu poza flagowymi burgerami 100 proc. wołowina, znajdziecie burgery wegetariańskie, frytki, onion rings, mozzarella sticks oraz lemoniadę. W ofercie dostępne jest także piwo oraz pyszna kawa z ekspresu kolbowego.

Bobby Burger w Galerii Jurajskiej (aleja Wojska Polskiego 207, Częstochowa) otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 22:00 oraz w niedzielę w godz. 10:00 – 21:00.