Bobby Burger Smart Cube to idealne rozwiązanie dla osób przedsiębiorczych, dysponujących działką lub pomysłem na biznes w konkretnym miejscu na Ziemi.

Całorocznie lub sezonowo, na Helu, w miejskich przestrzeniach, mazurskich kurortach czy górskich pasażach. Otwierasz gdzie chcesz!

System Bobby Burger Smart Cube to w pełni wyposażony system kontenerowy przygotowany do świadczenia usług gastronomicznych. System można dowolnie konfigurować w zależności od możliwości inwestycyjnych oraz wielkości działki, na którym się pojawi. W zależności od pomysłu na biznes Francyzobiorcy, proponujemy system kontenerowy Bobby Burger Smart Cube w dwóch wariantach: całorocznym lub sezonowym.

System Bobby Burger Smart Cube nie wymaga pozwolenia na budowę, co zdecydowanie upraszcza formalności związane z otwarciem biznesu pod szyldem Bobby Burger.

Zapewniamy pełne wsparcie Franczyzobiorcy w obszarach: szkoleniowym, logistyki dostaw, menu, operacyjnym czy marketingowym.

System kontenerowy Bobby Burger Smart Cube

 

p[]

Cena:

Uzależniona jest od wielkości inwestycji. Przybliżony koszt inwestycji to ok. 120 000 PLN. W przypadku korzystania z leasingu koszt inwestycji to ok. 30 tys. PLN netto.

Opłaty:

– opłata wstępna (system sprzedażowy, szkolenie franczyzobiorcy oraz załogi, weryfikacja lokalizacji) 9,900 PLN;

– stała opłata franczyzowa 8% od obrotu miesięcznego netto.

Wymagania:

– działka o wielkości minimum 60 m2 w atrakcyjnej lokalizacji o wysokim trafficu całorocznym lub sezonowym);

– przyłącza, prąd minimum 9Kw oraz przyłącze wodociągowe;

– dysponowanie środkami umożliwiającymi rozpoczęcie biznesu Bobby Smart Cube;

– przygotowanie biznesowe;

– znajomość lokalnego rynku gastronomicznego;

– zaangażowanie w prowadzenie własnego biznesu;

– umiejętność współpracy z siecią franczyzową.