teamate6

Tancerz Breakdance, filmmaker, fotograf, twórca brandu Flava.

Odnosił sukcesy taneczne w “Mam Talent!”, “Got To Dance – Tylko Taniec”, czy Red Bull BC One Poland. Ekspert w programie “Super Dzieciak”. Wielokrotnie zapraszany do programów, serialów oraz reklam telewizyjnych. Współpracował z gwiazdami takimi jak 50 Cent, Edyta Górniak, Piotr Gąsowski, występował w teledyskach Ewy Farnej, Pam Hawkins czy w najpopularniejszym klipie roku 2016, “Error” Natalii Nykiel.

Od 15 lat tańczy Breaking oraz aktywnie wspiera rozwój środowiska tancerzy Brekadance. Swój warsztat szlifował pod okiem mistrzów sztuki, teraz sam uczy w różnych szkołach tańca, wprowadzając kolejnych uczniów na podia zawodów tanecznych.

Wieloletni członek znanej warszawskiej grupy breakdance Funk Rockass. Laureat wielu zawodów w Polsce, jak również Europie. Grupa prezentowała swoje umiejętności w pokazach dla czołowych korporacji w Polsce oraz na scenach znanych festiwali muzycznych.

Aktor w serialu “Przepis na Życie”. Tańczył na deskach Sali Kongresowej, Teatru Roma czy Teatru Dramatycznego, współpracuje jako ambasador z Adidas Originals. W 2014 roku rozpoczyna profesjonalną działalność filmową i fotograficzną, wykorzystując doświadczenie z pracy po drugiej stronie obiektywu.

Dodatkowo jego zainteresowaniem jest holistyczny rozwój człowieka. Brał udział w różnych seminariach i warsztatach, jak również w medytacyjnych obozach milczenia czy rytuałach Kambo.

Więcej: Facebook  | YouTube | Instagram